Morbit, yeni nesil para transferi misyonu ile kurulmuş Bitcoin ve kriptopara alım satım platformudur. Morbit, kullanıcılara en güvenilir alım satım ve para transfer hizmetini sunmayı vizyon edinerek; alım satım ve para transferleri süreçlerinde üst düzey sistem güvenliğini ilke edinmiş, alanında uzman ekibi ile tüm para transfer süreçlerini bu ilke doğrultusunda çerçevelemiştir.

Marka değerine yatırım yapmayı ve finansal alanda marka değerinden söz ettirmeyi vizyon edinen Morbit, üst düzey güvenlik sistemleri ile kullanıcılarının tüm verilerini korunmakta olup, sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

Morbit, finansal dijital dönüşümün en büyük halkalarından biri olan kripto paralara yatırım yaparak, parasına değer katmayı düşünen müşterilerine; kullanıcı dostu ara yüzü ile kolayca yatırım yapma imkanı sunmaktadır.

Türkiye'de yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmalar ile Morbit kullanıcıları; 7/24 Türk lirası ile kripto para alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye'deki banka hesaplarına Türk Lirası çekebilmektedirler. 7/24 Canlı destek hizmeti veren alanında uzman ekibimiz ile işlemlerinizin ve paranızın güvenliği konusunda sizlere her an ve her yerde hizmet vermeye devam ediyoruz.